Z kim współpracuje mojstragan.pl?

z-kim-wspolpracuje-mojstraganz-polskie-marki

Firmy, które do tej pory znalazły miejsce na straganie

W dniu premiery kilka marek znalazło już miejsce w naszym sklepie i z powodzeniem współpracuje. Koncepcja sklepu jest świetna i nie ma powodu, aby czekać zbyt długo. W kolejce są następne, które sukcesywnie wprowadzamy. Jeśli chcesz dowiadywać się o nich regularnie zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego.
Są to producenci z bardzo różnych branż. Wszystkie oferowane przedmioty są solidnie wykonane (oczywiście w Polsce), ładne i funkcjonalne. Założeniem producentów jest dbanie o zdrowie fizyczne oraz psychiczne użytkownika, a także, co bardzo ważne o środowisko naturalne. Na ten aspekt kładziemy równie duży nacisk jak na pozostałe. W dobie rozpędzonego konsumpcjonizmu, zanieczyszczenia środowiska naturalnego oraz ocieplającego się klimatu, mojstragan.pl chciałby przyczynić się do poprawy sytuacji.

Chcesz dołączyć do naszej rodziny?

Jeśli tak to świetnie. Skontaktuj się z nami przez formularz lub telefonicznie. Prześlij swoją ofertę lub adres strony, na której można ją znaleźć. Napisz nam o firmie, produktach, misji i historii jej powstania.
Jakie cechy są szczególnie pożądane w produktach, z którymi współpracuje Mój Stragan?
  • Wyprodukowane w Polsce – nie chcemy współpracować z firmami, które całą swoją ofertę sprowadzają z zagranicy i tutaj sprzedają pod własną marką. Oczywiście niektóre komponenty czy półfabrykaty trzeba sprowadzić, rozumiemy to w 100%. Jednak zależy nam na markach, które większość pracy wykonują w kraju.
  • Jakość – ma dla nas kolosalne znaczenie. Promujemy produkty, które posłużą ludziom przez długie lata i są doskonałą inwestycją.
  • Ekologiczne podejście – lubimy naturalne materiały, najlepiej pozyskiwane w kraju.
  • Zdrowie – zbyt wiele rzeczy szkodzi ludziom i przyrodzie: zanieczyszczenie środowiska, szkodliwe materiały, stres, nieodpowiednia dieta, brak ruchu. Jeśli Twój produkt w jakikolwiek sposób jest w stanie odpowiedzieć na te bolączki to super!!!
  • Wygląd – to nie tylko moda. Na zdrowie emocjonalne duży wpływ mają przedmioty, którymi się otaczamy. Obcowanie z nimi ma cieszyć – poprawia się samopoczucie i odporność, czujemy się szczęśliwsi, wzrasta komfort życia. Czyż nie?
  • Praktyczne zastosowanie – to jasne, że jest wiele rzeczy, które mają przede wszystkim zdobić. Jednak przedmioty użyteczne są szczególnie pożądane, ponieważ zwyczajnie ułatwiają życie.

Grupa docelowa, czyli kto jest naszym głównym klientem?

Nie będziemy zamykać się na określoną kategorię produktów. Nie jesteśmy sklepem z zabawkami, ani z gadżetami do kuchni, ani meblami, ani nawet sklepem dla majsterkowiczów czy miłośników kotów…
Ale spokojnie!
Chcemy, aby znalazły się tutaj przedmioty z tych wszystkich kategorii. Chcemy, aby panowała równowaga. Ma być to miejsce gdzie pokażemy ludziom i ułatwimy znalezienie produktu z obszaru jego zainteresowania, który jest polski i dobry.
Klientami są przede wszystkim ludzie świadomi i rozsądni. Nielubiący pochopnie wydawać pieniędzy, którzy lubią zapoznać się z produktem i firmą. Poczytać o tym, zastanowić się. Ludzie, którzy są pewni siebie i swojego miejsca na Ziemi, lubiący brać odpowiedzialność za podejmowane decyzje. Tacy, którzy wiedzą, że od ich małych, codziennych decyzji zależy wiele – dobrostan własny, Polaków oraz całej planety.
Jeśli Więc jesteś właścicielem lub pracujesz w firmie, która daje coś więcej niż masowy produkt. Jeśli wiesz, że Twój produkt jest wartościowy pod wieloma względami i chciałbyś go pokazać szerzej, zadzwoń lub napisz. Zobacz jak się z nami współpracuje.

Napisz do nas bez wahania.
Z przyjemnością odpowiemy na każdą wiadomość.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *